Rhino ve Matrix Dersleri / İç Mimarlık / Web Tasarımı

          Derslerimiz Gemvision Matrix programı ile mücevher modelleme ve tasarım üzerine yapılmaktadır.

Bursadaki öğrenciler için evlerinde veya ortak belirlenen eğitim yerinde dersler verilmektedir. Dersler zamanı öğrenci ve öğretmen ortak belirlemektedir.

Bursa dışındaki öğrencilere; 
Öğrenci bilgisayarına internetten TeamViewer programıyla bağlanıp derslerimiz sesli ve görüntülü anlatımla işlenir. Şu anda bu yöntemle derslerine devam eden öğrenciler bulunmaktadır. Uzaktan bağlanma yoluyla dersler işlendikten sonra öğrenci verilen ödevleri kendi bilgisayarında ders harici zamanda yapar.

Ödev hakkında sorusu olduğunda öğretmenine whatsapp veya telefonla sorusunu sorabilir.

      Bir önceki derste verilen ödev güncel ders sırasında öğretmen tarafından kontrol edilir. Varsa öğrencinin soruları cevaplanır.
En son derste işlenilen konular başarıldıysa sonraki konuya geçilir. 

Uzaktan bağlantı yönteminin avantajı ; Öğrenci ve öğretmen kendi ev-işyeri ortamında istenilen zamanda istenildiği kadar ders yapılabilir. 

 

       Matrix kursu  25 adet ders içermektedir.

1-Curve Menüsü altında çizgi oluşturma komutları, çizgi ve eğri ilişkileri . Çizgi ve eğrileri birleştirme vb konular işlenmektedir.

2-Surface menüsünde çizgilerden yüzey oluşturma işlemleri, Sweep 1 ve Sweep 2 gibi başlıca yüzey komutları , yüzey ile ilgili tüm oluşturma ofset alma yüzeye kalınlık verme pah kırma vb komutlar işlenmektedir.

3-Solid menüsünde ; katıları birleştirme ,çıkarma , katıların birbirinden farkını alma. çizgiden katı oluşturma vb komutlar ….

4-Transform menüsünde büyütme ve küçültme, çevirme, yol boyunca hizalama ve 360 derece sıralama ( array)  , bükme , yansıtma , ayarlama ve cage edit komutları

5-Builder menüsünde;Eternity ring builder, signet ring builder komutları

Ayrıca 6-Tools mensü 7-Gems 8-Setting 9-Cutters 10-render 

Menülerinden en çok kullanılan ve gerekli komutlar anlatılmaktadır.

Dersler sırasında öğrenciye tektaş yüzük, fantezi bayan yüzük, kolye ,küpe, yüzük iç boşaltma, yüzeye taş dizme, kanala taş dizme, ajur , erkek yüzük ,gerdanlık gibi takılar hakkında bilgi verilmektedir.

20 dakika ücretsiz ders imkanı bulunmaktadır. 

irtibat:   0 505 390 1135    Yusuf ÇAKICI

 

All rights reserved to Jewelturk.net admin@jewelturk.net